Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrůzy českého feminismu

8. 11. 2013

 Ahojky!

Nedávno jsem měla tu pochybnou čest navštívit stránky www.feministky.com. Doporučilo mi je pár lidí, prý "až se budu chtít něčemu zasmát". Tak jsem se jednou z nudy rozhodla to zkusit. O úrovni, na jaké se budu pohybovat, jsem si udělala obrázek  už u titulku "Hrací automaty okrádají především ženy, muži vyhrávají" (www.feministky.com/hraci-automaty-okradaji-predevsim-zeny-muzi-vyhravaji). Jedna věta za všechny: Muži naprogramovali výherní automaty tak, aby pravděpodobnost výhry, pokud za přístrojem sedí žena, byla mnohonásobně nižší, než v případě, kdy hraje muž! 

Skutečně, většina článků se pohybuje v podobně absurdních oblastech. Například jsem se dozvěděla, že nám muži vyhlásili válku - tím že mají o tři koruny levnější WC (ovšem za kabinku platí stejně jako dámy, čehož si  autorka  jaksi nevšimla, i když to má vyfocené).www.feministky.com/muzi-nam-vyhlasili-valku. A pokud jde o článek "Už i holubi!" ( www.feministky.com/uz-i-holubi ) lze brát už jen jako špatný pokus o vtip. Doufám, že si autor (abychom byli genderově korektní možná i autorka) jen dělal legraci. Některé články doslova ohrožují zdraví, viz: www.feministky.com/nedavejte-si-v-aute-pasy. Autorka si evidentně myslela, že pro ni neplatí fyzikální zákony. Pokud jí to potěší, tak platí stejně pro nás jako pro muže.

Vlastně jsem zjistila, že žiju v otroctví můžů, jsem vychovávána jako pochodující kuchyně a ložnice a že muži mě utiskují ve všem, co dělám. Kdo si toho nevšim? .... nehlaste se všichni 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář